Alt Giyim

Fiyat Aralığı

Renk

Beden

Yeni
Ücretsiz Kargo
199,95 TL
Ücretsiz Kargo
199,95 TL
Ücretsiz Kargo
129,95 TL
Ücretsiz Kargo
199,95 TL
Ücretsiz Kargo
229,95 TL
Ücretsiz Kargo
139,95 TL
Ücretsiz Kargo
129,95 TL
Ücretsiz Kargo
169,95 TL
Ücretsiz Kargo
259,95 TL

Büyük Beden Pantolon ve Taytlar

Belli bir bedenin üzerinde kıyafet arayanlar çoğu kez hayal kırıklığına uğrar. Bu konuda yaşadığınız sıkıntıları ortadan kaldırmak istemez misiniz? Büyük beden pantolon veya tayt arayışınıza artık son verme zamanı geldi. Kendi özgür stilinizi yaratacak kıyafetleri giyebilmek kulağınıza hoş gelmiyor mu? Bu durumdan kurtulmak istiyorsanız Miramor çok sayıda ürün seçeneğiyle karşınıza çıkıyor. Beden ölçülerini dikkate alarak yapılan seçimler her zaman şıklığı ortaya çıkarır. Son trendleri takip edenler için bu sezonun modası olacak renkler ve desenler her kıyafette hizmetinizde olacaktır. Klasik büyük bedende giyim anlayışına bir kenara bırakarak büyük bedeni modayla harmanladık. Her kadın kendi tarzını yaratmak istediği için tercih sırasında kalite ve uygun fiyat arasında mı kalıyorsunuz? Her üründe kalite ve uygun fiyatı bir arada bulmak bu kadar kolay olmamıştı.

Yeni Sezon Büyük Beden Kıyafet Modelleri

Modern dokunuşlar eşliğinde kaliteyi bulmak isteyen kadınlar için her bedende kıyafet seçmek isterler. Moda trendleri her geçen gün değişmektedir. Büyük beden giyen kadınlar da yeni sezon ürünleri bulmak isteyeceklerdir. Geçmişte moda anlayışının sadece küçük bedenlere tıkılıp kalması büyük bedenlerde giyinen kadınların seçeneklerini oldukça daraltıyordu. Özellikle kumaşlardaki standart beden algısı büyük beden kadınları zora sokuyordu. Oysa her kadın değerlidir ve kendine yakışan kıyafete sahip olmak ister.

Artık iş yaşamında da şık olmak için kilolu kadınlar da moda anlayışına uygun bluz, ceket, elbise, pantolon ve tunikleri kolayca bulabilir. En modern çizgilerle bezenmiş; evde, sokakta ve sporda rahat edecekleri tişört, tayt ve hırka gibi çok sayıda ürünü bulmak kadınları mutlu eder.

Doğru Büyük Beden Seçimi

Kadınlar çok farklı tarzlara sahip olduğu için seçim sırasında zorlanırlar. Hele bir de beden ölçüsü söz konusu olduğu zaman büyük sıkıntılar ortaya çıkabilir. Miramor vücut hatlarınıza göre tercih yaparak şık bir görüntü ortaya çıkarmanızı sağlar. Bedeninizin şeklini tanıyarak hem beğeneceğinizi hem de giyebileceğinizi satın alabilirsiniz. Zevkinizi geliştirecek ve yansıtacak; hiçbir bedene sığmayacak ruhunuzu yansıtacak ve özenle seçilen kumaşlarla karşınıza çıkan kıyafetler arasından beden ölçülerinize uygun seçimler yapabilirsiniz. Bluzdan cekete, elbiseden tuniğe, etekten tayta aradığınız tüm büyük beden ürünleri sitemizin sayfalarında kolayca bulabilirsiniz.