Elbise

Fiyat Aralığı

Renk

Beden

Ücretsiz Kargo
199,95 TL
Ücretsiz Kargo
349,95 TL
Ücretsiz Kargo
279,95 TL
Ücretsiz Kargo
179,95 TL
Yeni
Ücretsiz Kargo
159,95 TL
Yeni
Ücretsiz Kargo
149,95 TL
Yeni
Ücretsiz Kargo
129,95 TL
Yeni
Ücretsiz Kargo
119,95 TL
Yeni
Ücretsiz Kargo
199,95 TL
Yeni
Ücretsiz Kargo
149,95 TL
Yeni
Ücretsiz Kargo
129,95 TL

Büyük Bedenli Kadınlar için Abiye Elbise

Özel davetler, düğünler ve mezuniyet balolarına katılacak kadınlar, kıyafet bulmak için mağazalara akın eder ve bedenine uygun abiye ararlar. Bu günlere katılırken kıyafet arama telaşından kurtulmak ister misiniz? Bu davetlere göz kamaştırıcı bir şekilde katılmanız sağlayacak büyük beden abiyeler; beden problemlerine son veriyor. İhtişamı ortaya çıkaran, ışıltısıyla fark yaratan ve vücut ölçülerinizle orantılı kesim detaylarına sahip büyük beden abiye elbise, Miramor’da görücüye çıkıyor. Özgür ruhunuzu ortaya çıkaracak ve içinde hareketinizi kısıtlamayacak abiyelerle daha iyi görünebilir ve gecenizi huzurla tamamlayabilirsiniz. Tüm özel günlere “Ben de buradayım!” diyerek öz güvenle katılmaya ne dersiniz? En ünlü tasarımcıların elinden çıkan, bedeninizin tüm kıvrımlarını zarif şekilde gösterecek büyük beden abiyeler online alışveriş mağazasında sizleri bekliyor.

Davetlere Damga Vuracak Büyük Beden Abiye Elbise Modelleri

Özel günlerde şık bir şekilde katılmanızı sağlayacak büyük beden abiyelerin çok farklı modelleri bulunur. Her renkte özel kumaşın kullanıldığı desenli, renkli veya sade, tek renkli modeller seçenekler arasında bulunur. Bu yıla damgasını vuran toprak renkler, çiçek desenleri, kaplan ve leopar desenleri, geometrik desenler abiyelerde göz kamaştırıyor. Şifon, ipek, tül, deri, saten ve pamuk kumaşların kullanıldığı abiyelere eklenen çok özel dokunuşlar; özgür ruhunuzu ortaya çıkarmanızı sağlıyor.  Göğüs bölgenizi ortaya çıkarmak için yuvarlak ve V yakalı büyük beden abiye elbise tercihinde bulunabilirsiniz.

Göbek ve basen bölgenizi gizlemek için dantel ve tülden üretilen bol ve başka bir elbise üzerine giyebileceğiniz büyük beden abiye elbise modelleri hedefinize ulaşmanıza yardımcı olacaktır. Asil bir kadın olduğunuzu gösterme amacındaysanız her zaman modasını sürdürmeyi başaran tek renkli, uzun ve sade elbiseleri satın alabilirsiniz. Sade modeller şık aksesuarlarla birlikte size zarafet katacaktır.

Miramor'un Büyük Beden Abiye Elbiseleri

Ülkemizde büyük beden giyim anlayışı standart beden giyim olarak yerleşmiştir.  Miramor her tarzı yansıtan, zarif ve şık görünüme sahip büyük beden abiye elbise ile bir adım öne çıkıyor. Mezuniyet balonuzda, şık bir akşam yemeğinde, düğün ve kokteyllerde sizler de usta ellerden çıkan büyük beden abiyeleri seçerek geceye damga vurabilirsiniz. Özel kumaşlarla üretilen büyük beden abiye çeşitlerini inceleyerek şıklığınızı ortaya çıkaracak elbiseyi kolayca bulabilirsiniz.

Gençler İçin Büyük Beden Abiye

 

Genç kadınlar düğün, nişan, mezuniyet ve özel günlerde özel hissetmek için abiye arayışına girer. Bu özel günlerde yaşanan tatlı telaşlarda genç büyük beden abiye bulma telaşına kapılabilirsiniz.  Şıklığı ve zarifliği bir arada sunan büyük beden abiyeler ile özel günlerinizde kendinizi değerli hissedebilirsiniz. Uzun yıllardır satışa sunduğumuz büyük beden abiye modellerini özel kumaşlarla genç trendlere uygun satışa sunuyoruz. Hayatınızın önemli anlarını mutlu geçirmek için stiliniz yansıtacak her bedene hitap eden abiyeleri Miramor farkıyla bulabilirsiniz. Özenle seçtiğiniz abiyeleri tüm organizasyonda giyebilir, şıklığınızı yansıtmak için her zaman dolabınızda bulundurabilirsiniz.  Uzun süre boyunca mağazalarda dolaşarak beden bulma sorunu yaşayan genç kadınlar sitemizin online satış mağazasıyla istedikleri kıyafetin sahibi olabilirler.

Vücut Yapısına Göre Abiye Seçimi

Abiye seçerken vücudunuzu iyi tanımanız gerekir. Kilo, boy, vücut hatları, ön planda ve geri planda tutmak istediğiniz bölgeler abiye seçiminde önemli detaylardır. Vücut yapısıyla birlikte abiye modelinde kullanıla