Bluz

Fiyat Aralığı

Renk

Beden

Miramor Büyük Beden Bluz Çeşitleri

Bayanlar her mevsim kullanabileceği büyük beden bluzları çeşitlerini sıklıkla tercih ederler. Sıcak yaz günlerinde bir pantolon ya da eteğin üzerinde tek başına giyebilirler veya kış aylarında ceket ve hırkalarının içinde giyebilirler. Büyük beden bluz; önemli bir gece davetinde şık eteklerin üzerine giyilebilir. Bununla birlikte günlük hayatta kot pantolonla, iş yerinde ceket ve kumaş pantolonla kombin yapmaya uygundur. Spor abiye, modern ve klasik çok sayıda farklı stilde tasarımı yapılan bluzlar her türlü ortamda giyilebilecek kıyafetlerdir. Her mevsim kombininizi bir bluzla tamamlayarak şıklığı yakalamanız oldukça kolaydır. Stilinizi yansıtacak ve trend anlayışlara uygun büyük beden bluzları sitemizin online satış mağazasındaki bluz kategorisine girerek inceleyebilirsiniz.

Büyük Beden Bluz Modelleri

Geniş desen, renk ve stil çeşitliliğiyle karşınıza çıkan büyük beden bluz modelleri; her ortamda kendinizi alımlı hissetmenize yardımcı olur. Bluzları tek renk ve düz kesim olarak tercih ederseniz her tarz kıyafetle giyebilirsiniz. Kumaş pantolon ve ceketle birlikte giyeceğiniz bluz, şık bir fular detayıyla iş yerinizde güzel görünmenizi sağlayacaktır. Daha spor bir görünüm elde etmek istiyorsanız rahat olan bol bir pantolon ve jeanle birlikte bluzunuzu giyebilirsiniz. Çiçekli, geometrik, baskılı ve çizgili bluzlar düz renk etek ve pantolonla stilinizi daha açık şekilde ortaya çıkarır.

Özel davetlerde elbise giymek size göre değilse ve bir değişiklik arıyorsanız flamlı, pelum ve şifon bluzları kalem etek ve dar kumaş pantolonla tamamlayarak feminen bir tarz yaratabilirsiniz. Her zaman moda otoritelerinin tercih ettiği leopar ve zebra desenli bluzlar iddialı görünmek isteyen kadınlar için ideal seçimlerdir. Modern bir görünüm elde etmek içi kare kesin bluzlarla gotik bir görüntü elde edebilirsiniz.

Büyük Beden Bluz Fiyatları

Büyük beden bluz fiyatları kalite ve modelle doğru orantılı olarak değişir. Farklı kumaş ve malzemeden yapılan büyük beden bluzlar, fiyat açısından farklıdır. Her zevke ve tarza seslenen bluz i her zaman gardırobunuzun en önemli parçaları arasındadır. Bluz kategorimize girerek online mağazamız üzerinden stilinize en uygun bluz modelleri arasından bir seçi yapabilirsiniz.