“kadın ruhunu anlamaya çalıştık ve o ruhun hiçbir bedene sığmayacak kadar engin ve estetik olduğunu savunduk. Bu anlayışla moda ve trendleri, ilk gün ki  heyecanımızı kaybetmenden, gerçek büyük beden kalıpları üzerinde ve özenle seçilmiş kumaşlarla çalışarak, sürekli daha iyi nasıl yapabilir, nasıl daha iyi hizmet verebiliriz sorusunun cevabını aradık”

 

miramor.com olarak büyük beden giyimde; modern tasarımları takip eden, kaliteyi arayan kadınların kalıcı ve vazgeçilemeyen adresi olmak amacıyla, 20 yılı aşan tecrübemizi online satış dünyasına taşıdık.

 

Üretimde yüksek kalite standartlarına verdiğimiz önem kadar, yoğun araştırma-geliştirme faaliyetlerimiz, geliştirdiğimiz örme kumaş alternatifleri ve modadaki gelişmeleri yakından takip eden tasarım ekibimizin hazırladığı çok çeşitli ürün ve koleksiyonlarımız ile fark yaratmaktayız.

 

Klasik büyük beden anlayışından sıyrılarak büyük bedene modayı getirdik. Büyük beden giyen kadınların bir davet veya toplantıda şık olması 

ve günlük yaşamın tüm alanlarında rahat etmesi için trend olan sezon renk ve kumaşlarını bir arada sunuyoruz. 

 

Şıklık kadar kaliteye de önem veriyoruz. Terletmeyen, deforme olmayan, boya vermeyen, ten ile uyumlu kumaşlarımız büyük beden 

ürünlerimizin olmazsa olmazı. Deneyimli ekibimiz ile miramor.com ürünlerini, bedeninizin ihtiyaçlarına karşılık verecek şekilde en uygun kalıplar 

ile hazırlıyoruz. Sizlere şıklık ve konforu bir arada sunuyoruz.

 

Neden Biz?

Mart 2015 tarihinde faaliyetlerimize start verdik. Farklı olduğumuzu düşünüyoruz. Çünkü alışagelmiş büyük beden algısının dışında tasarımlar için kendimizi zorladık. Bir düşünün; hangi sitede 56 beden pembe pileli etek bulabilirsiniz ki? Şimdi sizlere “Neden "Miramor?”  sorusunun cevaplarını vereceğiz.

 

Sorumuzun ilk cevabı kesinlikle kadın ruhuyla ilgili. 20 yıllık ihracat tecrübemiz vardı. Yani 20 yıldır Dünyanın dört bir yanındaki kadınların giydiği kıyafetleri üretiyor ve bunu çok iyi başarıyorduk. Kadınların estetik varlıklar olduğunu zaten biliyorduk. Boy ve kilo önemli olmuyor, her kadının gözlerinde aynı ışığı alabiliyor ve bu ışıkla mutlu olan erkeklere şahitlik ediyorduk. Son yıllardaki “36 beden - standart beden” algısı ile büyük beden kadınlara çok büyük haksızlık yapıldığını gördük. Ve her kadının ruhu aynı atmosfer altındaki fırtınalar gibiydi. Kilolu kadınlar bütün dünya tarafından ötekileştiriliyor, o çok sevdiğimiz ve övülmeyi hak eden kadın ruhuna zarar veriliyordu. Büyük beden kadınlar, standart ve çoğunlukla kapalı renklere, geniş ve biçimsiz giysilere mahkum edilmişti. Oysa her kadının kendini mutlu ve güzel hissetmeye hakkı vardır. Trend ve moda olan renk ve tarzda ürünlere sahip olma ve onları kullanma hakkı vardır. Çünkü bütün kadınlar güzeldir. Bu nedenle büyük beden kadın giyim alanında tecrübelerimizi aktardık ve koleksiyonlarımızı buna göre hazırladık.

Gelelim kumaş seçimi ve kalıp bilgimize. Standart karışımlı giysiler de yaptık. Ama araştırdık. Farklı ne yapabiliriz, nasıl hizmet edebiliriz? Sorularına hep cevap aradık. 

Uygulayacağımız kalıplara göre kumaş seçimini gerçekleştirdik. Rahatlığa ve terletmeyen kumaş kullanımına özen gösterdik. Ürün kalıplarımızı 36-38 bedenden devşirmeyip direkt büyük beden kalıpları üzerinde çalıştık. Daha çok çalıştık ve daha fazla mesai harcadık. Moda ve trendleri modellerimize uyguladık.

Son olarak MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ! Gelen yorum ve görüşleri dikkate aldık. Elimizden geldiği kadarı ile sizlere en iyi hizmeti vermeye amaçladık. Bütün işlemlerinizde eksiksiz ve isteğiniz doğrultuşa tamamladık. Sizlerden gelen güzel mesajlarla daha da motive olduk ve ilk günkü heyecanımızı hiç kaybetmedik.

Özetlemek gerekirse, kadın ruhunu anlamaya çalıştık ve o ruhun hiçbir bedene sığmayacak kadar engin ve estetik olduğunu savunduk. Bu anlayışla moda ve trendleri, ilk günkü heyecanımızı kaybetmenden, gerçek büyük beden kalıpları üzerinde ve özenle seçilmiş kumaşlarla çalışarak, sürekli daha iyi nasıl yapabilir, nasıl daha iyi hizmet verebiliriz sorusunun cevabını aradık. Neden mi Miramor? Çünkü siz bunu hak ediyorsunuz.